Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Одрадокам'янська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04401322) був реорганізований і увійшов до складу Тягинської громади

Регуляторна діяльність

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Одрадокамянської сільської ради “Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік

Експертний висновок Постійної депутатської комісії  з  питань соціально-економічного і культурного розвитку села, бюджету і фінансів щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків  та  зборів  на 2021 рік»

Експертний висновок постійної депутатської комісії  з  питань соціально-економічного і культурного розвитку села, бюджету і фінансів щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків  та  зборів  на 2019 рік»

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Одрадокамянської сільської ради “Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Одрадокамянської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Одрадокам’янської сільської ради на  2018 рік»

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК постійної комісії з питань  соціально-економічного та культурного розвитку села, бюджету і фінансів щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Одрадокам’янської сільської ради на 2018 рік»

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування